KONST / Litografier / Färglitografi 8336135

nr 833 6135

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Färglitografi , Ilkka Pärni (f, 1959), komposition, 277/330, signerad, -92, motivets mått: 15x18

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 juni 2013
kl 19:49:56

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni